RES
Piotr Soyka

Z wielkim bólem informujemy, że odszedł od nas

Ś.P. PIOTR SOYKA

wieloletni prezes Gdańskiej Stoczni Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A., założyciel, prezes zarządu i autor globalnego sukcesu Grupy Kapitałowej REMONTOWA HOLDING, największej polskiej grupy stoczniowej i jednej z największych w Europie.

Był i zawsze pozostanie dla nas wszystkich - pracowników i współpracowników - największym autorytetem i wzorem do naśladowania, człowiekiem, który całe swoje życie poświęcił rozwijaniu firm naszej Grupy i ludziom, którzy w nich pracują.

Dzieląc się swoją wiedzą, mądrością i ogromnym doświadczeniem, był z nami zawsze, w momentach dobrych i złych, wspólnie świętując sukcesy i podnosząc na duchu, gdy zdarzały się porażki.

Zawsze inspirował, doradzał, motywował, wspierał i zachęcał, aby nie poddawać się przeciwnościom i iść dalej, osiągając to, co wydaje się nieosiągalne i zmieniając rzeczywistość wokół, czego sam był najlepszym przykładem.

Był i zawsze pozostanie dla nas kierunkowskazem, mentorem i Przyjacielem. Współpraca z nim była zaszczytem.

Jego śmierć jest dla nas ogromnym ciosem. Będzie nam Go bardzo brakowało, ale pamięć o Nim, pozostanie z nami na zawsze…

REMONTOWA ELECTRICAL SOLUTIONS Sp. z o.o. należy do Grupy kapitałowej REMONTOWA HOLDING S.A. i jest Gdańskim wyspecjalizowanym międzynarodowym dostawcą rozdzielnic, pulpitów sterowniczych i rozwiązań E & I dla przemysłu offshore, oil & gas i marine.