rekrutacja
  • Nowym pracownikom proponujemy przyjazną drogę profesjonalnego rozwoju w różnych dziedzinach.
  • Zapewniamy dostęp do specjalistycznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.
  • Zwracamy szczególną uwagę i wspieramy indywidualne predyspozycje, zdolności i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Doceniamy innowacyjne podejście do rozwiązań produkcyjnych.
  • Do dnia dzisiejszego zatrudniamy wielu pracowników z ponad 40-letnim stażem pracy w naszej Spółce.
  • Naszym priorytetem jest ciągłe podnoszenie świadomości i przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Oferujemy dobrowolne, dodatkowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach oraz dostęp do różnorodnych świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku: 24,00 MB

Opis stanowiska:
  • Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych oraz urządzeń automatyki przemysłowej;
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne
  • dobra znajomość zagadnień elektrotechnicznych
  • uprawnienia SEP
  • gotowość pracy w systemie zmianowym
  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • kultura bezpieczeństwa i higieny pracy
  • doświadczenie w branży okrętowej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie i aktywnym zespole
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia
  • przyjazna atmosfera pracy

  • Prace ślusarskie na jednostkach
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • umiejętność spawania metodą 111 i 136
  • umiejętność szczepiania-palenia
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu aluminium
  • mile widziane doświadczenie w montażu wentylacji okrętowej; znajomość czytania rysunku technicznego
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę zlecenie
  • przyjazna atmosfera pracy; możliwość wyjazdów zagranicznych