Kierownik Biura Konstrukcyjnego

Zakres obowiązków:
  • Inicjowanie i wdrażanie postępu technologicznego oraz przedsięwzięć organizacyjnych zapewniających wzrost wydajności i jakości pracy działu
  • Nadzór nad pracą działu
  • Planowanie pracy zespołu i ocenianie możliwości realizacji zadań projektowych
  • Udział w podejmowaniu decyzji strategicznych w zakresie rozwoju działu
  • Nadzór i kierowanie realizacją procesów projektowych
  • Nadzór i kontrola dokumentacji projektowej własnej i kooperacyjnej
  • Projektowanie zgodnie z przekazanymi przez zleceniodawcę Warunkami Technicznymi oraz według własnych projektów
  • Dokonywanie wyboru aparatury zastosowanej w projekcie z uwzględnieniem najlepszych rozwiązań technicznych i cenowych
  • Uwzględnianie i wprowadzanie do opracowanego projektu niezbędnych zmian i poprawek wynikłych w trakcie realizacji projektu
  • Prowadzenie nadzoru konstrukcyjnego w czasie wykonawstwa, prób i uruchomienia wyrobu
Wymagania:
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych/rozdzielnic (mile widzialna znajomość branży morskiej)
  • Ukończone studia wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z programami CAD, jak i oprogramowaniem 3D
  • Umiejętność rozwiązywania problemów konstrukcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego - min. poziom średniozaawansowany
  • Doświadczenie w bezpośrednim zarządzaniu zespołem pracowników
  • Wysoko rozwinięte kompetencje kierownicze, w tym w szczególności w zakresie motywowania pracowników i egzekwowania, zdecydowanie w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu
  • Samodzielność, konsekwencja w działaniu, komunikatywność, kreatywność, inicjatywa
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Udział w ciekawych projektach, w tym badawczo-rozwojowych
  • Swobodę w podejmowaniu decyzji dotyczących działu
  • Elastyczny czas pracy
  • Premie zależne od wykonywanych zadań
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej